Programy s mikrocertifikáty

XXXXXXzdarmaXXX
Mikrocertifikáty představují nový způsob, jak rozšířit znalosti, zvýšit kvalifikaci a posílit kompetence zaměstnanců (soukromé, aplikační i státní sféry).

Jedná se o záznam/osvědčení o absolvování jednotky učení malého rozsahu a dosažení jasně definovaných a ucelených výsledků učení, tedy souboru znalostí, dovedností a postojů, které tvoří způsobilosti (kompetence). Mikrocertifikáty mohou existovat samostatně, ale také se seskupovat do větších celků. To umožní otevírat cesty k postupnému získání celé kvalifikace dle časových i dalších možností jednotlivce.

Osoba, která absolvuje kratší úsek učení, se stane vlastníkem mikrocertifikátu a může ho sdílet s dalšími subjekty v oblasti vzdělávání a trhu práce, a to doma i v zahraničí. Všechny zainteresované strany budou obsahu mikrocertifikátů rozumět a zároveň budou umět ověřit jejich pravost.

Evropská unie mikrocertifikáty prezentuje jako flexibilní a zároveň cílený způsob, jak pomoci lidem rozvíjet a dokládat znalosti, dovednosti a kompetence pro jejich profesní, ale i osobní život.

Již proběhlé – Programy s mikrocertifikáty

XXXXXXzdarmaXXX.

Hledáte způsob, jak posunout své znalosti a dovednosti na novou úroveň? Pak jsou pro vás mikrocertifikáty ideální volbou! Tyto krátké a cílené programy vám umožní získat uznání za vaše úsilí a otevřou vám dveře k novým kariérním možnostem i osobnímu rozvoji.

Proč si vybrat mikrocertifikáty?

• Uznání vašich dovedností: Získejte oficiální potvrzení o vašich znalostech a dovednostech, které posílí váš profesní profil a zvýší vaši tržní hodnotu.
  • Kariérní růst: Otevřete si dveře k vysněným pracovním pozicím a posuňte se ve své kariéře kupředu.
  • Osobní rozvoj: Rozšiřujte si obzory, objevujte nové zájmy a obohaťte svůj život o cenné znalosti a dovednosti.
  • Rychlé a efektivní učení: Zaměřte se na specifické znalosti a dovednosti, které skutečně potřebujete, a ušetřete tak čas a energii.
  • Investice do sebe sama: Investice do vašeho vzdělání a rozvoje je tou nejlepší investicí, kterou můžete udělat.

Učení je celoživotní dobrodružství. Pojďte ho prožít s námi a prozkoumejte naši nabídku vzdělávacích programů!