Průběžné vzdělávání

Realizace exkurzí – představení příkladů dobré praxe v rámci obnovy těžební krajiny - doma i v zahraničí20.9.2024
21.9.2024
zdarma (0,-Kč projekt RUR)Fakulta životního prostředívíce >>
Didaktické kompetence učitelů přírodovědných oborů a matematiky04.09.2024zdarma (0,-Kč projekt RUR)Přírodovědecká fakultavíce >>
B.3.13 EduPower: Platforma pedagogické excelence Ústeckého kraje-Podpora nadání a nadaných16.- 20.09.2024zdarma (0,-Kč projekt RUR)Přírodovědecká fakultavíce >>

Průběžné vzdělávání dospělých je proces, který umožňuje dospělým jedincům neustále rozvíjet své dovednosti, znalosti a schopnosti i po ukončení formálního školního vzdělání.

Pojďte do toho s námi!

Již proběhlé – Průběžné vzdělávání

Občanství a společnost v postmoderní době - Narativ v historickém kontextu & Habitus jako cesta k pochopení společnosti27.6.2024
zdarmaPedagogická fakultavíce >>>
Občanství a společnost v postmoderní době - Historiografie a dějepis & Jsme sociology všedního dne?20.6. 2024
zdarmaPedagogická fakultavíce >>>

Prozkoumejte moderní kurzy a školení, které vám poskytnou nové perspektivy a možnosti učení. Spojte se s komunitou lidí s podobnými cíli a touhami po osobním rozvoji. Naše prostředí nabízí inspiraci a podporu pro váš profesní růst. Přidejte se k našemu týmu a společně objevujte nové cesty k úspěchu. Využijte naše semináře k rozvoji svých dovedností a objevte nové oblasti zájmu.

Dejte své kreativitě volný průchod v našem prostředí plném nových možností. Buďte součástí naší komunity a sdílejte své znalosti a zkušenosti s ostatními. Objevte svět vědomostí a inspirace, který vám naše centrum nabízí. Naše školení vám pomohou objevit nový potenciál a rozvinout vaše schopnosti. Přijměte výzvu a začněte svou cestu k osobnímu růstu a profesnímu rozvoji. Nechte se inspirovat našimi odborníky a najděte své místo v naší dynamické komunitě. Získejte nezbytné nástroje k úspěchu a rozvíjejte své schopnosti dál. Připojte se k nám a začněte objevovat nové možnosti a příležitosti.

Učení je celoživotní dobrodružství. Pojďte ho prožít s námi a prozkoumejte naši nabídku vzdělávacích programů!