Letní školy

Diagnostika a práce s nadaným žákem v matematice/ Práce s talentovaným žákem v matematice 11, B.3.14-15.08.2024ZdarmaPřírodovědecká fakulta (PřF)více >>>
FASTFUD #24 / LETNÍ ŠKOLA FUD19.07.–23.08.2024Veřejnost: 3.500 Kč
Žáci SŠ/Studenti/zaměstnanci FUD UJEP: 2.500 Kč
Fakulta umění a designu (FUD)více >>>

Léto je ideálním časem pro nové začátky, objevování a osobní růst.

Letní školy pro dospělé Vám nabízejí jedinečnou příležitost, jak se ponořit do nových znalostí, rozšířit ty stávající a setkat se s lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy a nadšení pro učení.

Na těchto školách se setkáte s kolegy z různých míst a zkušení odborní pracovníci UJEP Vás seznámí s novými poznatky a praktickými tipy pro praxi.

Proč se zúčastnit letní školy?

1. Osobní rozvoj: Učení se novým věcem je skvělý způsob, jak posílit svou sebedůvěru a získat nové dovednosti, které můžete využít v osobním i profesním životě.
  2. Networking: Setkáte se s lidmi z různých oborů a prostředí, což může vést k novým přátelstvím, spolupracím a profesním kontaktům.
  3. Inspirace a motivace: Přednášky a workshopy vedené odborníky Vás mohou inspirovat k dalšímu studiu a rozvoji. Můžete objevit nové zájmy a vášně, které vás budou motivovat k dalšímu růstu.
  4. Flexibilita a pohodlí: Letní školy často nabízejí flexibilní rozvrhy a různé formy výuky, takže si můžete vybrat to, co vám nejlépe vyhovuje.
  5. Zábava a relaxace: Učení nemusí být jen o tvrdé práci. Letní školy často zahrnují i společenské aktivity a volnočasové programy, které vám umožní relaxovat a užít si léto naplno.

Letní školy – již proběhlé

FASTFUD #24 / LETNÍ ŠKOLA FUD19.07.–23.08.2024Veřejnost: 3.500 Kč
Žáci SŠ/Studenti/zaměstnanci FUD UJEP: 2.500 Kč
Fakulta umění a designu (FUD)více >>>

Jak začít?

1. Vyberte si kurz: Zvolte si téma, které vás zajímá a které vám může přinést nové znalosti a dovednosti.
  2. Přihlaste se: Neotálejte a přihlaste se co nejdříve, abyste si zajistili místo v kurzu.
  3. Připravte se: Před začátkem kurzu si zjistěte, co budete potřebovat, a připravte se na nové výzvy.
  4. Užijte si naše letní školy: Využijte každou příležitost k obohacení, poznávání nových lidí a prožitků léta.

Pamatujte, že nikdy není pozdě začít se učit něco nového.

Letní školy pro dospělé jsou skvělou příležitostí, jak investovat do sebe a svého rozvoje. Využijte tuto šanci a udělejte krok směrem k lepší budoucnosti.

Těšíme se na vás!