Maturanti

Czech language for foreigners/Preparatory course – Czech language for foreigners/Přípravný kurz k vykonání zkoušky z češtiny pro cizince Fakulta strojního inženýrství (FSI) více >>>
Intenzivní přípravný kurz anglického jazyka pro studenty FSE UJEP23.-27.09.2024
Intenzivní přípravný kurz matematiky pro studenty FSE UJEP23.-27.09.2024
Intenzivní přípravný kurz německého jazyka pro studenty FSE UJEP23.-27.09.2024
2 400,-KčFSE více >>>
Would you like to study at university but are limited by the language barrier?

The preparatory course Czech language for foreigners will prepare you for classes at the J.E.Purkyně University in Ústí nad Labem, but also for entrance exams to other universities in the Czech Republic.

Rád bys studoval vysokou školu, ale limituje Tě jazyková bariéra.

Přípravný kurz Czech language for foreigners Tě připraví na výuku v rámci Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem, ale i pro přijetí na jiné vysoké školy v České republice.

Chceš si ulehčit cestu na VŠ?

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám (např. z matematiky, fyzioterapie, ergoterapie aj.) jsou skvělým způsobem, jak se připravit na náročné zkoušky a zlepšit své předpoklady pro úspěšné studium na vysoké škole.

Pamatujte, že úspěch je odměnou za tvrdou práci a přípravu. Držíme palce!